Kariera

  • Project Manager

    ESL, będące częścią międzynarodowej grupy medialnej MTG, jest liderem w branży esportowej na świecie. Organizuje największe turnieje online jak również offline w najpopularniejsze gry komputerowe m.in. Intel Extreme Masters, ESL One, krajowe mistrzostwa ESL oraz Starcraft II World Championship Series jak również rozgrywki dla amatorów. Firma oferuje szeroki zakres usług obejmujących obsługę firm z branży gamingowej, event management, reklamę oraz produkcję telewizyjną. Posiadamy biura w Niemczech, Polsce, Francji, Hiszpanii, Chinach, Brazylii, Australii oraz Stanach Zjednoczonych.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    – zarządzanie globalnymi projektami

    – tworzenie kosztorysów i śledzenie fiansów

    – planowanie/egzekucja zadań związanych z projektami

    – zarządzanie zasobamy ludzkimi

    – współpraca z różnymi biurami ESL

    – tworzenie dokumentacji i raportowanie

    Od kandydatów oczekujemy:

    – minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

    – biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

    – doświadczenia w organizowaniu konferencji, spotkań, eventów

    – warunek konieczny- wykształcenia min. średniego

    – umiejętności nawiązywania kontaktów

    – znakomitej organizacji pracy

    – umiejętności pracy pod presją czasu

    – znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

    – doświadczenia w pracy na arkuszach kalkulacyjnych

    – gotowości do międzynarodowych podróży służbowych

    – dyspozycyjności i dostępności

    – prawa jazdy kat. B.

    Dołączenie do naszego Zespołu oznacza:

    – możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy

    – dofinansowanie do karnetu Multisport, prywatnej opieki medycznej

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie angielskiej wersji aplikacji (CV) na adres: recruitment.pl@eslgaming.com

    W treści aplikacji proszę dołączyć klauzulę:

    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

    Informacja

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

    • administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Turtle Entertainment Polska Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach,
    • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzonej rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
    • Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji
    • posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody
    • ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
    • podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne