Kariera - Stażyści


Road to ESL


To pierwszy taki program stażowy na rynku. Skierowany do ludzi młodych powyżej 18 roku życia, studentów i absolwentów, którzy interesują się esportem, produkcją największych na świecie imprez oraz chcą nauczyć się komunikacji w dynamicznym i różnorodnym środowisku fanów esportu.

To szansa na pracę pod okiem fachowców, którzy stali się ekspertami w tym, co robią za sprawą swej pasji do gier komputerowych!

ESL - kim jesteśmy


Jesteśmy liderem w branży esportowej na świecie. Organizujemy największe na świecie imprezy esportowe, w tym Intel Extreme Masters, którego światowe finały odbywają się w katowickim Spodku przy udziale ponad 170-tysięcznej publiczności i kilkudziesięciomilionowej oglądalności online, ESL One, które odbywają się w prestiżowych miejscach i halach sportowych na całym świecie, oraz ESL Mistrzostw Polski z udziałem najlepszych Polskich drużyn esportowych.

Są to wydarzenia odwiedzane przez dziesiątki tysięcy kibiców i oglądane przez miliony widzów przed monitorami. Dysponujemy profesjonalnym studiem telewizyjnym w Katowicach, w którym odbywają się mniejsze imprezy, z udziałem najlepszych w Polsce graczy

ESL.TV Polska to największa esportowa telewizja online w Polsce. Jako jedyna posiada licencję do transmitowania najbardziej prestiżowych turniejów esportowych na całym świecie. Zajmujemy się szeroko pojętą produkcją telewizyjną, a w naszej ofercie znajdują się między innymi: streaming, materiały wideo, reportaże, relacje, reklamy, programy telewizyjne. Jesteśmy właścicielem ESL Play – platformy turniejowej, która codziennie gromadzi setki graczy.

40h
tygodniowo

Dla Kogo?


Młodzi ludzie, którzy kochają esport i chcą zdobyć doświadczenie w branży

Kiedy?


I połowa 2020 r.
6 miesięcy

Weź udział w rekrutacji i twórz z nami świat esportu!


1


Aplikuj już dziś!

Staże odbywają się w miastach:

  • Katowice
  • Warszawa

Jeżeli któraś z ofert stażowych Cię zainteresowała, wyślij formularz aplikacyjny.

2


Zaprezentuj się nam!

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy najciekawsze, a ich autorów zaprosimy do drugiego etapu rekrutacji, czyli rozmowy rekrutacyjnej w naszym biurze lub przez Skype.

3


Dołącz do naszego zespołu

Weź udział w ciekawych projektach.

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w świecie esportu.

Dlaczego warto?


Możliwość rozwoju kariery
Stałe wynagrodzenie 1500 PLN
Certyfikat ukończenia stażu

Zobacz jak pracujemy


Intel Extreme Masters
Intel Extreme Masters
Praca w ESL
Praca w ESL
Road to ESL – Agata Żebracka
Road to ESL – Agata Żebracka
Road to ESL – Artur Ziółkowski
Road to ESL – Artur Ziółkowski

Jeśli na tej stronie nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, wyślij je na: recruitment.pl@eslgaming.com

Oferty stażowe


Zachęcamy do odwiedzania naszej strony w przyszłości, by być na bieżąco.