Informacje


Karolina Walczyk nowym PR Managerem w ESL Polska

Od maja, Karolina Walczyk obejmuje stanowisko PR Managera w ESL Polska. Zastępuje na tej pozycji Pawła Książka, który swoją karierę esportową kontynuuje w portalu Weszło. W ramach obowiązków Walczyk odpowiedzialna jest za współpracę z mediami i społecznością fanów esportu.

Karolina Walczyk jest specjalistką w komunikacji i relacji z mediami z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów w branży IT i w sporcie. Ostatnio pracowała jako PR Manager w ASUS Polska. Wcześniej, w agencji Manejo, zajmowała się komunikacją takich marek jak Intel, Gigabyte, iiyama oraz Mio Technology. W swoim życiu zawodowym zajmowała się także pracą dla sportowców, w zakresie pozyskiwania i realizacji umów sponsoringowych, aktywizacji sponsoringu i kreowania wizerunku. Do grona podopiecznych firmy P1 Sports, gdzie pracowała, należeli między innych Robert Kubica, Adrian Pasek i Bartek Marszałek.

Na stanowisku rzecznika prasowego ESL Polska pozostaje Adrian Kostrzębski, który jednocześnie zarządza działami sprzedaży i komunikacji.