Informacje


Staże na serio w ESL. Zorganizujesz IEM?

ESL uruchamia pierwszy w Polsce, cykliczny program stażowy dla osób, które chcą zdobyć doświadczenie zawodowe pracując w esporcie – najszybciej rosnącej gałęzi przemysłu rozrywkowego.

Program stażowy kierowany jest do studentów, którzy interesują się esportem, produkcją największych na świecie imprez oraz chcą nauczyć się komunikacji w dynamicznym i różnorodnym środowisku fanów esportu.

Staże będą płatne (ok. 1500 zł netto), a osoby, które zostaną przyjęte, będą pracowały przy realnych, wymagających projektach.

Szacunkowo stażyści będą pracowali 40 godzin tygodniowo, choć pracodawca deklaruje elastyczność i jest otwarty na dostosowanie godzin pracy tak, aby odpowiadały obu stronom.

Esport to branża, która tworzy nowe zawody, a także wprowadza świeżość do już istniejących. Dynamika rozwoju polskiego oddziału ESL jest ogromna i dlatego postanowiliśmy rozpocząć regularny program stażowy, który pozwoli młodym talentom na zdobycie doświadczenia, a w przyszłości być może dołączenie do nas na stałe. Nasz program stażowy będzie wymagający, ale wyjątkowo atrakcyjny. Nie szukamy stażystów, którzy będą przysłowiowo parzyć kawę, lecz wezmą realny udział w naszych działaniach biznesowych czy na pierwszej linii frontu staną z wyzwaniami przy organizacji esportowych widowisk i transmisji telewizyjnych – podkreśla Aleksander Szlachetko, Dyrektor Zarządzający w ESL Polska.

Staże w Warszawie i Katowicach

W pierwszej edycji firma szuka sześć osób, które będą zdobywały doświadczenie w następujących działach:

  • Edycja wideo (Katowice) – obróbka wideo, montaż i postprodukcja, sesje nagraniowe
  • Sprzedaż (Warszawa) – praca kreatywna nad tworzeniem nowych produktów, kontakty z klientami, współtworzenie ofert i prezentacji sprzedażowych
  • Produkcja TV (Katowice) – przygotowywanie scenariuszy programów TV, organizacja i planowanie realizacji telewizyjnej, produkcja show telewizyjnego
  • Zarządzanie eventami (Katowice) – organizacja i planowanie eventów, współpraca z klientami i współpracującymi firmami
  • Zarządzanie projektami (Katowice) – przygotowywanie dokumentacji projektowej, kosztorysowanie, research/analiza rynku
  • Media społecznościowe (Warszawa) – animacja społeczności esportowej, tworzenie treści do kanałów Social Media, analityka i raportowanie

Program rusza już w październiku, a stażyści, którzy do niego dołączą zakończą go w marcu biorąc udział w organizacji największej esportowej imprezy na świecie – Intel Extreme Masters Katowice 2019.

Jak aplikować?

Wszystkie szczegóły dotyczące rekrutacji dostępne są tutaj. Na formularze aplikacyjne ESL czeka do 16 września 2018 roku.