Informacje


The Grand Finals po raz trzeci w Warszawie

Już 8 i 9 kwietnia w warszawskiej hali Torwar odbędzie się trzecia w Polsce edycja The Grand Finals - mistrzostw świata w World of Tanks.

Przez dwa dni kibice na miejscu oraz w Internecie śledzić będą zmagania najlepszych drużyn, rywalizujących o mistrzowski tytuł oraz nagrody z puli 300 000 dolarów. Na liście uczestników znajdzie się łącznie 12 zespołów z całego świata. Wśród nich będą drużyny, które wielokrotnie stawały na najwyższym stopniu podium prestiżowych turniejów World of Tanks.

E-sportowe zmagania będą największą atrakcją zbliżającego się The Grand Finals 2016, ale nie zabraknie tam też specjalnych stref otwartych dla kibiców, którzy będą mogli sami uczestniczyć w turniejach i konkursach. Najlepsi otrzymają nagrody od partnerów wydarzenia, firm: Intel, Razer, PayPal oraz SanDisk.

Podczas kwietniowej imprezy po raz pierwszy będzie można zobaczyć akcję rozgrywek na mistrzostwach w pełnym trójwymiarze za pomocą zestawów VR.

Wstęp na The Grand Finals 2016 jest w pełni darmowy. Każdego dnia bramy otwarte zostaną o godzinie 10:00, o 11:00 wystartuje show, zaś o 12:00 pierwsze mecze. Dla przypomnienia – w ubiegłym roku na najwyższym stopniu podium stanęli reprezentanci HellRaisers. Kto okaże się najlepszy w tym roku? Przekonamy się już na początku kwietnia!