Informacje


Zwycięstwo Na’Vi zwieńczyło święto World of Tanks

Święto miłośników World of Tanks - The Grand Finals 2016 - przyniosło odwiedzającym Torwar mnóstwo emocji. W Warszawie 12 ekip walczyło o tytuł mistrza świata. Najlepiej poradziło sobie Natus Vincere, dla którego jest to drugie zwycięstwo w tych prestiżowych zawodach.

8 i 9 kwietnia odbyła się już trzecia edycja TGF. W ubiegłych latach mistrzów World of Tanks gościły Złote Tarasy oraz EXPO XXI. W 2016 roku walka toczyła się jeszcze na większej scenie, przed większą publiką. Tysiące fanów w Torwarze i dziesiątki tysięcy przed ekranami monitorów przez dwa dni śledziły zmagania najlepszych o nagrody z puli równej 300 000 dolarów.

Po emocjonujących pojedynkach, które przyniosły trochę niespodzianek, w finale znaleźli się zwycięzcy dwóch poprzednich edycji The Grand Finals – Natus Vincere i HellRaisers. Mecz o pierwsze miejsce na długo zapadnie w pamięć miłośników World of Tanks, bo było w nim wszystko – zacięta walka, wielkie emocje i niespodziewane zwroty akcji. Ostatecznie jednak Na’Vi wygrało 7:6, zdobywając drugi tytuł w karierze.

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce – Natus Vincere

2 miejsce – HellRaisers

3 miejsce – Wombats on Tanks

4 miejsce – Not So Serious

Galeria zdjęć.